Güneşli Günlerin Olmazsa Olmazı Güneş Gözlükleri ツ

Güneşli Günlerin Olmazsa Olmazı Güneş Gözlükleri ツ

Güneşli günlerde gözlerimi kısa kısa bir hal oluyorum. Eğer kazara güneş gözlüklerimi yanıma almamışsam vay halima 🙂

Uzun kışın ardından bahar sonunda geldi. Güneşli günlere hasretken artık güne güneşle uyanıyoruz. Bu fırsat kaçmaz deyip İnci ile gün içinde kendimizi sokağa atıyoruz. Kimi zaman parka kimi zaman alışverişe. Alışveriş merkezlerini pek tercih etmiyoruz. Viaport Marina alışveriş, yemek, boş boş gezmek için ideal mekanlarımızdan bir yer oldu. Bu hafta sonu mevcutta bulunan güneş gözlüğüm arabadan inerken İnci sayesinde bizden önce indi ve “Aaaaa oda ne, üzerine basılmış bir güneş gözlüğümü yoksa” esprisi yapmama sebep oldu. Eşim özellikle güneş gözlüğünü kırdığımı iddia etse de, aslı yok eyyy sevgili Nihalce okuru. Ama laf aramızda kötüde olmadı. Çok güzel bir güneş gözlüğü aldım. Atasun Optik’te o kadar çok Ray-Ban güneş gözlüğü modelleri var ki. Zaten hangisini alacağına bir kere karar veremiyorsun. Atasun Optik’teki Ray-Ban‘leri güneş gözlüğü almayı düşünüyorsanız mutlaka görün derim. İhtiyacı olmadığı halde sevgili beyciğim de kendine bir adet edindi. Onun içinde vesile oldu. Neye niyet neye kısmet derler ya bizimkisi o hesap.

Ayrıca Ray-Ban güneş gözlükleri Atasun Optik’te çok uygun fiyata. Bu fırsatı kaçırmayın, tükenmeden alın. Özellikle öneriyorum. Çünkü artık biliyoruz ki, güneş gözlüğü kullanımı hafife alınmayacak ciddi bir konu. Sağlıksız camlardan yapılan güneş gözlükleri gözleri bozuyor. Taklit güneş gözlükleri takmak göz için çok zararlıdır. Bu camlar UV ışınlarını yeterince tutmuyorlar. Güneşe bakamıyoruz diye güneş gözlüğü takıyoruz, birazda sağlığımızı düşünmeliyiz değil mi? O yüzden bilinen, önerilen markalardan vazgeçmemek gerekiyor.

GüneşSevgili Güneş,

Biz seni çok özledik çabucak gitme olur mu? Söz bu yaz kıymetini bileceğiz ツ

Bir Cevap Yazın

© 2010 - 2014 Nihalce. Tüm Hakları Saklıdır.
Lestat
Önceki yazıyı okuyun:
Gaz Sancısı Olan Bebekler İçin Emziren Anneye Kimyon Tohumu Tavsiyesi
Gaz Sancısı Olan Bebekler İçin Emziren Anneye Kimyon Tohumu Tavsiyesi

İnci doğduğunda çoğu bebek kadar gazlı bir bebekti. Akşam 6'dan sonra ağlama krizine girer saatlerce ağlardı. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine...

Kapat